NOVINKY

arr33.4.2012 Nový E-shopJsme pro Vás zpustili nový eshop s více jak 3000 položkami. Věříme že zde najdete vše potřebné pro... arr330.4.2012 - NOVINKA ESHOPUNově nabíme v našem eshopu Světla a osvětlení a příslušenství....

KONTAKTY

Závlahy Pokorný Jiří
Třída T. G. Masaryka 1623
413 01 Roudnice nad Labem
tel: +420 602 489 771
napište nám

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 47% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 11% Vůbec Vůbec 12%

NajduZboží.czVítáme Vás na našem webu.

Mezi lidmi je stále rozšířen názor, že si automatické závlahové systémy (AZS) pořizují bohatí lidé, aby měli krásné trávníky.


sklenik2.jpg


Rádi bychom Vás přesvědčili o tom, že většině lidí, kteří mají zahradu ( zahrada není jen trávník a okrasné keře), se vyplatí  AZS od světového výrobce, realizovaný specializovanou profesionální firmou na klíč. Ano, opravdu se vyplatí. A to jak s ohledem na investované peníze, tak s ohledem na krásu, sílu, zdraví a výnosnost rostlin, pro které vlastně zahradu máme.

 

zelenina.jpg

Na tento úvod mě přivedl jeden náš zákazník, který patří mezi lidi co si pořizují jen věci, které potřebují a vyplatí se jim. Jeho původní záměr byl nemít starost se zaléváním trávníku (neustálé tahání hadic atd). Po zjištění ceny a funkcí AZS skleníku, zahrady a 26 mladých ovocných stromků si pořídil AZS pro komplet celou zahradu.

S úctou zakladatel firmy

Jiří Pokorný

© 2011 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek
Kontejnery, koše, popelníky | Kuchyně, koupelny | Doplňky pro dům byt a zahradu | Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy | Elektrokomponenty - spínače | Ohňostroje Litoměřice |
YjIyYW