E-shop » Reklamační řád
Reklamační řád

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen překontrolovat doručené zboží. Při zjevném poškození obalu není zákazník povinen zboží převzít. V případě, že bylo zboží poškozeno, je nutné nahlásit tuto skutečnost přepravci (jen vyjímečně odesílateli) a to nejpozději do 2 pracovních dnů od převzetí zboží. Pozdější reklamace nebudou přijaty.

Vrácení  zboží   

Kupující má právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy podle § 53 odst. 7 zákona. č. 40/1964 Sb., jehož znění je následující: "Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění.Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.  

 Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním  
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním  

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem
2) zboží zašlete jako doporučený balík (na dobírku) na naši adresu: Závlahy-Pokorný Třída T. G. Masaryka 1623, 413 01 Roudnice nad Labem.
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji.
© 2011 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek
Kontejnery, koše, popelníky | Kuchyně, koupelny | Doplňky pro dům byt a zahradu | Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy | Elektrokomponenty - spínače | Ohňostroje Litoměřice |
YTQ3MD